01
Par mums
Par mums

Veikborda kabeļtrase zilā karoga pludmalē Jēkabpilī
PAR VEIKPARKU

Divu torņu veikparka kabeļtrase, kas savieno Radžu ūdenskrātuves zilā karoga pludmales krastu un vienu no tajā esošajām 8 salām. Aptuveni 150m garajā trasē izvietotas 2 ūdens konstrukcijas un pieejams dažāda veida inventārs – veikborda dēļi, ūdensslēpes, pūslis, hidro tērpi, vestes un drošības ķiveres. Aktivitātes iespējams papildināt SUPojot 158ha plašajā, ainaviskajā Radžu ūdenskrātuvē. Teritorijā atrodas vairākas terases, kafejnīca un pirtiņa, kas ļauj atpūsties plašākai kompānijai vai pat organizēt korporatīvos pasākumus. Līdzās veikparkam atrodas pilsētas Mežaparks ar pastaigu takām, apskates objektiem, kā arī cietā seguma ekstrēmo sporta veidu cienītājiem - pieejams skeitparks. Izcila vieta dažāda veida atpūtai.

Nodarbes ikvienam

Turies un kaifo

VEIKBORDS

Veiko vai brauc ar ūdensslēpēm

sākot no EUR 8

Vairāk
Stāvi un airē

SUP

SUP dēļu izbraucieni

sākot no EUR 5

Vairāk
Piepūt un vālē

PŪSLIS

Bērnam vai pašam - ķer adrenalīnu sēdus

sākot no EUR 5

Vairāk
Uzēd pie ūdens

CAFÉ

Kafija, uzkodas, dzērieni ar skatu uz Radžu ūdenskrātuvi
Vairāk
Relaksējies

PIRTS

Pirtojies, atpūties uz terases un nakšņo Wake namā
Vairāk
Svini dzīvi

VIETA PASĀKUMIEM

Korporatīvie pasākumi, vecpuišu/vecmeitu ballītes, dzimšanas dienas
Vairāk

Piesaki savu veikborda laiku online!

Rezervēt
Relaksējies

Wake pirtiņa

Meklē vietu, lai pavadītu jēgpilnu atpūtas dienu ar ģimeni vai draugiem? Veikparka atpūtas iespējas ietver visu, kas nepieciešams, lai atpūstos no ikdienas un baudītu laiku ar ģimeni un draugiem.
Pēc vai pirms veika setiņa vai SUP izbrauciena, apmeklē pirti, izkarsējies, noperies un kārtīgi relaksējies.
Pēc pirtošanās izbaudi zvilnēšanu krēslā un grilēšanu uz mūsu terases, vērojot Radžu ūdenskrātuvi.
Ja nevēlies atgriezties savā ikdienas telpā, paliec nakšņot Wake namā, tur pat pie pirts, kas ir skaisti un autentiski iekārtots naktsmītnes veids, kurā var apmesties pēc garas, aktīvas dienas un sagatavoties nākamajai dienai ar pilnu sparu.

Uzzināt vairāk

Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks

Wake cafe

Wake cafe ir ideāla vieta, kur var baudīt gardu kafiju, atsvaidzinošus dzērienus un garšīgas, daudzveidīgas uzkodas, kas ir piemērotas gan maziem, gan lieliem apmeklētājiem. Kamēr vēro veikbordistus, kas meistarīgi pārvar konstrukcijas vai mācās pirmos soļus ar veikborda dēli, baudi bezalkoholiskos kokteiļus un kafiju.
Neatkarīgi no tā, vai vēlies atpūsties un baudīt kafejnīcas piedāvāto, vai izmēģināt savas veikborda prasmes, Wake cafe ir vieta, kur vari atslēgties no ikdienas skrējiena un baudīt vasaru.

Uzzināt vairāk